Bilgisayarım kapalıyken hemşirem AHBS’yi kullanamıyor!

AHBS Hemsire Kullanicisi

Hemşirelerinizin yerine getirdiği bir çok görev var. Aşıların yapılması, izlemlerin takibi ve girilmesi, hastaların bilgilendirilmesi, vs. Bu görevleri yerine getirmeleri için hemşirenize özel yetkiler ile AHBS kullanıcıları oluşturursunuz. Ancak bu noktada şöyle bir problemle karşılaşmanız olasıdır; sizin bilgisayarınız kapalıyken, hemşire AHBS’yi kullanamaz. Çünkü, hemşirenizin kullandığı AHBS’nin çalışması için, sizin AHBS’nizin verilerine ihtiyacı vardır.

Eski Usül

Klasik AHBS’lerde, AHBS programının çalışması için gerekli olan veritabanı sizin bilgisayarınızın hafızasında bulunur. Hemşire bilgisayarına kurduğunuz AHBS’nin, sizin bilgisayarınızda bulunan verilere ulaşabilmesi için sizin bilgisayarınızın çalışır halde olması gerekmektedir. Bu, siz ASM’de yokken hemşire’ninAHBS’yi kullanamaması anlamına gelmektedir. Bu durumda, ya bilgsayarınızın ve AHBS’nizin şifresini hemşirenize vermeniz gerekir, ya da hemşirenizin işlerini sadece siz ASM’deyken halletmesi gerekir.

Yeni İmkanlar

DoktorJet web tabanlıdır. Verilerinizi yüksek güvenlikli sunucularda tutar. Böylece istediğiniz her an hemşireniz, sizin bilgisayarınız açık olmasa bile kendi yetkileri dahilinde AHBS’yi kullanabilir. Bölyece daha daha esnek çalışabilir, daha özgür hissedebilirsiniz.

DoktorJet’e Çok Avantajlı Fiyata Sahip Olmak için Son Günler